Hakkımda

1977 yılında Rize'nin Hemşin ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokulu uspaylı köyü okulunda okuyan Maksut Coşkun Dokunulmaz 12 yaşından itibaren sivil toplum kuruluşlarında görev yapmaya başlamıştır.

Küçük yaştan itibaren bir çok organizasyonda görev alan Maksut Coşkun Dokunulmaz ilk işyerini 16 yaşında açarak iş dünyasına katıldı.

10 yıl kadar özel bir kolejde öğretmenlik yaptıktan sonra 2008 yılında çalıştığı okuldan ayrılarak 2005 yılında açmış olduğu MCD Kültür Ajans ve MCD Gençlik Kulübü'nün başına geçti.

2005 - 2013 yılları arasında bir çok projeye imza atan Maksut Coşkun Dokunulmaz bugüne kadar 17.000 gence ücretsiz eğitim bursları vermiştir.

2001 yılında geçirdiği kısmı felçten sonra yeniden ayağa kalkmayı başaran Maksut Coşkun Dokunulmaz öncelerde "Hayallerini Gerçeğe Dönüştüren Adam" olarak bilinirken 2008 yılından itibarende "Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Adam" olarak anılmaya başlandı.

2005 yılında MCD Gençlik Kulübü'nü, 2011 yılında da Dünya Gençlik Politikaları Derneği'ni kuran Maksut Coşkun Dokunulmaz Ankara'da ve Türkiye'nin bir çok ilinde  gençlere çeşitli alanlarda eğitimler vermiştir.

Her yıl Türkiye’nin 81 ilinden binlerce genci bir araya toplamayı başaran Maksut Coşkun Dokunulmaz, yüzlerce gence kendi işini kurma imkanı sağlamanın yanı sıra gençlerin “Gençlik Projeleri”nde örnek aldığı bir kişidir.